sobota, 2 sierpnia 2008

cel: wrzesień

inshaAllah
pomału wszystko się zaczyna układać.
nabrałam ohydnej maniery niestosowanie polskich ogonkow literkowych, więc teraz muszę się nieźle pilować żeby blog wyglądał na poziomie i literacko.
wciągnęły mnie dyskusje na naszej-klasie jak zwykle wsiadam na białego rumaka i w galop. im bardziej ktoś chamski i wulgarny, tym bardziej mnie to rusza i staję się wredną przeintelektualizowaną suką z wyższych sfer. efektem takich działań był niesamowicie interesujący komentarz, że zieję nienawiścią. a ja się po prostu starałąm być mega kulturalna, tak, przyznaję, po to, żeby zaznaczyć swoją intekektualną wyższość i upokorzyć w ten sposób chamskie interlokutorki.

na forum o islamie przyplątały się bowiem 3 wulgarne gracje, jedna lepsza od drugiej i napadają na nas stadnie :D po czym piszą na nas donosy do admimow naszej-klasy, że kasujemy ich posty. a posty są typu następującego 'a co, zasmakowałaś czarnego k....a i cię oświeciło?'
ja rozumiem, że ktoś chce sobie porozmawiać o islamie, i nie wymagam, żeby ludzie islam i nas kochali.
ale ta odrobina kultury by się jednak przydała.

5 komentarzy:

Maria pisze...

ula co ty wymagasz od 15 letnich dresiar dla ktorych szytem szpanu jest blyszczacy dres adidasa czy innego rebooka jej chlopatasia, a jedyna rzecza jaka w zyciu przeczytala to bravo girl

jest dobrze pisze...

ha wyobraż sobie ze 3 wulgarne gracje mają od 40 do 50' kilku lat...

to sa starsze kobiety...
myślałam nawet, czyby nie wkleić troche ich postow, no ale jeszcze ktoś by nazwał to nielegalnym wykorzystaniem ich własności intelektualnej ;)

Perła Mocna pisze...

Ja Islamu nie lubię, i to bardzo. Jednak myślę, że wrzucanie komuś to szczyt tępoty, bo to nie dyskusja tylko psykówka, stąd wolę dyskutować, argumentować itp.

Proszę powiedz jak to jest być muzułmanką? Z tego co mi wiadomo to większość muzułmanów nie szanuje "białych" (a także innych ras), są jednak wyjątki.

jest dobrze pisze...

temat na kolejny post :)

Sanak pisze...

"Z tego co mi wiadomo to większość muzułmanów nie szanuje "białych" (a także innych ras), są jednak wyjątki."
Czyli ja jako muzulmanka "biala"nie szanuje samej siebie,bo jestem biala i mojej rodziny?naprawde daleko posuniete uogolnienie.Muzulmanie sa roznych ras,od bialej poczawsze,na czarnej konczac,a Koran jest przeciwny rasizmowi.